Prabangus, modernus, aukštų standartų striptizo klubas Panevėžyje

LUXURIOUS strip club

Moderniame ir itin prabangiame „Secrets strip club“ striptizo klube svečius pasitiks žavios ir profesionalios striptizo šokėjos, kurių erotiniai pasirodymai įkaitina kraują, o fantaziją išlaisvinantys šokėjų sexy kostiumai nepalieka abejingo nei vieno svečio.
Profesionalus personalo aptarnavimas, prabangiausi gėrimai bei aukštos klasės šampanų meniu, erdvi scena, ypatingas merginų dėmesys ir jaukiai paslaptinga „Secrets strip club“ klubo atmosfera.
Klube taip pat įrengtos atskiros erdvės Jūsų malonumams. Jaukiame privačiame VIP kambarėlyje galėsite mėgautis tik Jums skirtu privačiu šokiu, o drasesnius mūsų klubo svečius merginos pakvies į paslaptingai erotika dvelkiantį jacuzzi kambarį. Tik Jums skirtas šokis ir linksmi pokalbiai burbuliukų vonioje gurkšnojant šampaną, atpalaiduojančiai paslaptingas viso kūno masažas... skamba viliojančiai?
Mūsų klube mielai Jums pasiūlysime švęsti ir asmenines šventes – bernvakarius, gimtadienius ar privačius vakarėlius. Tik pas mus Jums paruošime specialią programą, kurios metu pagal Jūsų pageidavimus sukursime teminius pasirodymus, kurie Jūsų vakarėlį pavers nepamirštamą ilgai!
Secrets klubas – tai paslaptis su Tavimi!

Galimas simbolių kiekis: 3000